Květen 2010


PANIK TV - Fans point of view

23. května 2010 v 10:29 | katy |  PANIK

Čtení a porozumění článků

22. května 2010 v 21:09 | katy
Čtení jednoduchých článků v angličtině nejdete ZDE/HERE

ROZHOVOR: O FISE 2010 s Michaelem Beranem

21. května 2010 v 16:10 | katy

"Zase tak jiný to v podstatě nebylo, klasickej mezinárodní závod s účastí těch nejlepších jezdců!" - Michael Beran o FISE 2010.

Rozhovor s: Mandrage

19. května 2010 v 21:11 | katy
Mandrage začínají své obrovské turné k úspěšnému albu Hledá se žena, a právě proto Kámoška navštívila kapelu a začla se vyptávat. Jak se Mandrage ve složení Víťa Starý, Pepa Bolan, Coopi a Mates Vorda těší na šňůru koncertů? A našla se už ta nebezpečná žena, mladá slečna? To vše a ještě něco víc tě čeká v rozhovoru s klukama, kteří kralují českým hitparádám, mají svůj styl a dostatek rozumu, aby jim sláva nestoupla jen tak do hlavy.
Mandrage
Kluci jsou jedním z nejlepších důkazů toho, že když se chce, tak to jde! Dneska kralují hitparádám...

Track po tracku s Marpem

19. května 2010 v 15:55 | katy |  MARPO
Minulý týden proběhla recenze na album Knockout od Marpa, dnes nás čeká už snad tradiční rubrika "track po tracku". Opět projedu skladbu po skladbě a ke každé přidám svůj čistě "subjektivní" názor, jak na mě skladba působí, co ve mně vzbuzuje anebo, jestli vůbec něco ve mně vzbuzuje a podobně. Naopak Marpo mě může vyvést z omylu, jako Mojžíš vyvedl Židy od Nilu nebo taky vůbec nemusí komentovat moji připomínku. Mně bohatě stačí, když mi prozradí, svoji motivaci, inspiraci a vůbec, co tím vším chtěl básník vůbec říct. Takže jedem.

Davidove Interview pre CZ&SK Fans!

10. května 2010 v 20:19 | katy |  PANIK
Jak už asi většina z vás ví, pokoušela jsem se dohodnout rozhovor, který by proběhl v Paříži. Bohužel jej nebylo možné uskutečnit z časových důvodů, ale David byl tak hodný a poskytl nám alespoň online interview.Věnováno všem českým a slovenským fanouškům! Enjoy a šiřte do světa :) Natalie (Evey)

Jak se dneska máš?
Fajn, díky. Teď jsem si na pár tejdnů udělal trochu času pro sebe, abych se mohl věnovat věcem, kterým jsem v posledních letech nevěnoval pozornost.

Chatuješ rád s fanoušky? (kyte atd.)
No, jo. Chatování s fanouškama je hezký, zvlášť když dostaneš zpětnou reakci na věci, který skládáš a děláš. Jako umělec jseš ve svym vlastnim světě, někdy se ani nedozvíš, co se ve světě děje - takže je hezký dostat nějakou reakci na práci, kterou děláš.

Jak slavíš Vánoce jako vegetarián?
Zvláštní otázka.. no..stejně jako všichni ostatní - bez masa. :)

Jak dlouho jsi vegetarián?
Teď jsou to 2 roky a půl.

A rozhodl ses nejíst maso společně s Timem?
Ne, Timo byl rychlejší než já. On se pro to rozhodl rok přede mnou.

Mandrage: „Jsme hrdí na to, že jsme plzeňáci!“

9. května 2010 v 16:02 | katy |  MANDRAGE
Kytarista velice populární kapely Mandrage, Pepa Bolan si na nás udělala čas a odpověděl nám na pár otázek. Zeptali jsme se jak kapela vychází s kluky z kapely Rybičky 48, jak se těší na turné s Divokým Billem nebo kdo přišel s nápadem hledání ženy s velkým Ž. Vy se můžete podívat, jak to dopadlo!